Betsat Para Çekme

Betsat Para Çekme

Betsat Para Çekme; Türkiye bahis pazarında 8 senedir yer alan Betsat sitesi ödemelerde çeşitliliği benimsemiştir. Onlarca ödeme yöntemine yer vermiş ve üyelerine tercih hakkı sunmuştur.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Havale İle Para Çekme

Betsat para çekme talebinde bulunmak isteyenlere ilk etapta Havale seçeneğini sunar ve limitleri üzerinden işleme geçmenizi sağlar. Banka Havalesi tercihinde bulunanlar:

  • Banka hesap bilgilerini eksiksiz olarak şekilde sıralamaya dikkat etmelidir.
  • En az 100 TL olan alt limit üzerine çekim talebinde bulunmalıdır.

Para çekme talebinizi sadece kayıtlı hesaptan iletmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde Havale tercihinde bulunabilir ve banka bilgilerinizi sıralayabilirsiniz. Aynı şekilde Havale için belirtilen limitlere göre tutarın girilmesi gerekmektedir.

Betsat Papara İle Para Çekme

Betsat para çekme işlemleri için sadece Havale yöntemini paylaşmakla sınırlı kalmıyor. Havale gibi Papara yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Yönteme dair:

  • Lisanslı olduğu için güven verir ve ödemelerde sık sık tercih edilir.
  • Hızlı ödeme seçeneklerinden olması da talep görmesinde bir hayli etkilidir.

Çekim işlemleri sırasında hesaba giriş yapmalı ve yöntemlerden seçiminizi belirtmelisiniz. Bunlar arasından Papara tercihiniz üzerine:

  • Çekim formunu açarak Papara hesap verilerinizi eksiksiz olarak sıralamalısınız.
  • Papara çekim alt limiti olan 50 TL’ye uygun bir şekilde tutarı paylaşmalısınız.

Havale gibi Papara için de çekim limitlerini es geçmemek gerekir. Ancak bu adımlar üzerine elde edilen kazançlar için çekim taleplerinde bulunarak sonuç alabilirsiniz.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Para Çekme Limitleri

Her bir yönteme özel olarak limitlerin paylaşıldığını belirtmek gerek. Betsat Para Çekme yöntemlerinden seçiminizi yaptıktan sonra limitleri sorgulayabilir ve işleme geçebilirsiniz.

Para çekme limitleri nasıl soranlara yaygın olarak alt limitlerden söz edilir. Havale 100, Papara 50 TL olarak belirtilir. Bunların arkasından gelenler ise:

  • En az 50 TL tutarı ile Hızlı Kripto ödemelerine başvurulabilir.
  • MEFT için de minimum çekim bedeli 50 TL olarak paylaşılmaktadır.

Aynı zamanda Paykwik kabul ettiğini belirtiyor. Minimum 10 TL ve üzerinde olacak şekilde yöntemden taleplere geçilebilir. Ardından da Payfix geliyor ve en az 25 TL’lik limite uyulması isteniyor.

Betsat Para Çekme Şartları

Çekim işlemleri öncesinde para yatırmalı ve faaliyete geçmelisiniz. Ancak yatırımların akabinde kazanç sağlayanlar çekim taleplerinde bulunabilir. Söz konusu talepler olduğunda:

  • Hesabınıza giriş yapar ve istediğiniz çekim yöntemi üzerinden tercihinizi yaparsınız.
  • 7 gün 24 saat seçilen yöntemden çekim talebinizi iletebilirsiniz.

Taleplere dair sadece alt limitleri dikkate almanız yeterli olmayacaktır. Buna ek olarak en fazla 100.000 TL’lik tutarın da üzerinde duruluyor. Geriye ise paylaşılan tutarlar dahilinde taleplerinizi iletmeniz kalıyor. Bu aşamada sizlerden herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Aynı zamanda işlemlerin ücretsiz olacak şekilde gerçekleştiği siteler arasında gösterilir. Herhangi bir komisyonun üzerinde durulmaz ve limitlere göre ödemelerinizin yapılması esas alınır.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Para Çekme

Bir yanıt yazın

Başa dön