Betsat Para Yatırma Nasıl Yapılır

Betsat Para Yatırma Nasıl Yapılır

Betsat Para Yatırma Nasıl Yapılır; Betsat ödeme seçeneklerinin her birini arka arkaya sıralar ve limitlere göre işleme geçmenizi sağlar. Hatta bu aşamada isteyenler destek hattından dahi faydalanarak harekete geçebilir.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Havale ile Para Yatırma

Betsat para yatırma nasıl yapılır soranlara öncelikle yöntemlerden söz edilir ve limitlere göre işleme geçilmesi gerektiği belirtilir. Bunlar arasında başı çeken Havale için:

  • Güvenli Havale ya da Otomatik Havale türlerinden tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Anında Havale ve Hızlı Banka Havalesi alternatifleri de mevcut durumda.

Para yatırma işlemleri için Havale tercihinde bulunanlar limitleri üzerinden harekete geçmelidir. Bu aşamada Güvenli Havale 100, Otomatik Havale ise 50 TL olan alt limitleri üzerinden ele alınmalıdır. Arkasından gelen Hızlı ve Anında Havale için de en az 50 TL’lik tutara değinilmektedir.

Betsat Kredi Kartı İle Para Yatırma

Betsat para yatırma nasıl yapılır merak edenlere her bir yöntemi limitleri dahilinde sunan sitelerden bir tanesidir. Havale kadar öne çıkan bir diğer yöntemin Kredi Kartı olduğu belirtilmektedir.

Yatırım yöntemleri arasında Havale kadar kredi kartı da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yönde tercihte bulunanlar:

  • Kredi kartının ön yüzeyinde yazan isim – soyisim ve de numarayı paylaşmalıdır.
  • Son kullanma tarihi ve CVV kodu eşliğinde kart bilgilerini tamamlamalıdır.

Aynı zamanda alt limitlerin es geçilmemesi gerekiyor. Kredi kartı ödemelerinde geçerli olan limit 50 TL olarak paylaşılıyor.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Papara İle Para Yatırma

Havale gibi Papara yöntemi de birkaç farklı türü ile sitede yerini almıştır. Tekrardan her bir türüne dair limitleri dikkate almak ve işleme geçmek gerekir. Bu aşamada para yatırma limitleri olarak:

  • Papara Plus tercihinde bulunanlara en az 100 TL’lik tutar eşlik edecektir.
  • Papara VIP ödemelerinde ise en az 3000 TL’lik limite değinilmektedir.

Bunların devamında Anında Papara dahi geliyor. Sadece 50 TL’lik limiti eşliğinde Anında Papara ödemelerine geçilebiliyor. Betsat para yatırma nasıl yapılır soranlara bu sefer Papara hesap bilgilerinden söz edilir. Eksiksiz olarak paylaşılan bilgiler ve de tutara karşı yatırım işlemleriniz gerçekleşir.

Betsat Para Yatırma Limitleri

Talep gören yatırım seçeneklerinin çoğuna yer verdiği görülüyor. Bunlar sadece VISA, Havale ve de Papara olarak paylaşılmıyor. Yine limitleri ile paylaşmak gerekirse:

  • En az 20 TL tutarı ile QR / CepBank yatırımlarına başvurmanıza izin verilir.
  • MFT için 5, Faturapay adına da 10 TL’lik alt limitlere uyulması istenir.

Bunların yanı sıra Astropay kabul eden sitelerden bir tanesidir. Minimum 10 USD ve üzerinde olacak şekilde Astropay yatırımlarına başvurulabilir. 1 Euro ve üzerinde ise Paykwik işlemlerine geçilebilir. Son olarak ise 25 TL değeri ile Payfix yöntemi gelir. Üyelerin istedikleri yöntemi seçmeleri beklenir. Yönteme özel alt limitlere sadık kalarak yatırım işlemlerinde bulunmaları esas alınır.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Para Yatırma Nasıl Yapılır

Bir yanıt yazın

Başa dön