Betsat Para Yatırma

Betsat Para Yatırma

Betsat Para Yatırma; İlk yatırım promosyonları ile karşılayan Betsat sitesinde talep gören ödeme seçenekleri yer alıyor. Yatırım işlemleri ile sadece üyelik değil depozit bonuslarından da yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Havale Yatırım Limitleri

Betsat para yatırma işlemlerinde talep gören yöntemlerden Havale seçeneğini sunar. Üstelik birkaç farklı türü üzerinden Havale yatırımlarına yönelmeniz esas alınır. Şöyle ki:

  • Güvenli Havale başı çeker ve en az 100 TL tutarına değinilir.
  • Otomatik Havale adına da minimum 50 TL limitin üzerinde durulmaktadır.

Banka Havalesi için dilerseniz Hızlı Havale türünü de ele alabilirsiniz. Anında ve Hızlı Havale ödemelerine dair en az 50 TL tutarı paylaşılır. Her birinden de alt limitlere uygun olan işlemlere onay verilir.

Betsat En Çok Kullanılan Yatırım Seçenekleri

Betsat para yatırma işlemleri için en popüler yöntemleri sıralar. Tüm yöntemler için alt limitleri sunar ve uyulmasını bekler.

Para yatırma işlemlerinde geçerli olan her bir yöntemi limitleri üzerinden ele almanız gerekiyor. Bunun üzerine Havale dışında kalan:

  • Kredi kartı ele alınabilir ve en az 50 TL limit paylaşılır.
  • CepBank ile Hızlı QR yatırımları için de minimum 20 TL’lik tutara uyulması gerekir.

Havale kadar öne çıkan bu yöntemler eşliğinde de bahis veya oyun ödemelerine geçebilirsiniz. Hatta ödemelerin devamında yatırım fırsatlarından dahi yararlanabilirsiniz.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Para Yatırma; Betsat E-Cüzdan Limitleri Nasıl?

Yatırım işlemlerine dair sadece banka merkezli olanlara yer verilmiyor. Bunların devamında gelen e-cüzdanlar dahilinde de para transferine geçmeniz esas alınır.

Betsat para yatırma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştiği cüzdan alternatiflerini de sıralamaktadır. Tekrardan limitleri ile paylaşmak gerekirse:

  • Papara Plus 100 ve Anında Papara 50 TL alt limitleri üzerinden ele alınmalıdır.
  • 5 TL MFT ya da 10 TL Faturapay alt limitlerine göre ödemelere geçilebilir.

Para yatırma limitleri nasıl sorgulamak ve bunun üzerine ödemelere geçmek gerekir. Çünkü sadece paylaşılan alt limitler dahilinde tutarı belirtebilirsiniz. Böylece dilediğiniz spor ya da oyun alanına ödeme yapmayı başarabilirsiniz.

Betsat Para Yatırma Yöntemleri

Online ödeme yöntemlerine ağırlık veren sitelerden bir tanesidir. E-cüzdanlardan ve de ön ödemeli kartlardan dilediğinizi seçerek yatırımlara geçmenize imkan tanımaktadır.

Her bir yönteme hesabınızı açarak ulaşır ve devamında dilediğinizi seçerek ödemelere geçersiniz. Tekrardan limitleri ile sıralamak gerekirse:

  • 1 Euro Paykwik ile 25 TL Payfix yatırım alt limitlerine yer verilmiştir.
  • 10 USD olarak Astropay Card yatırımlarına geçilebilir.

Yatırım limitlerinden ziyade promosyonları da dikkate alabilir ve ödemelere geçebilirsiniz. Şöyle ki Hızlı Kripto ve de CepBank yöntemlerinden yatırımlara karşı %15 değerinde bonus aktarılır. Arkasından %10 QR Kod ve %12 Havale bonusları gelir. %15 Paykwik ya da Mefete şeklinde sıralanan her bir bonus ele alınabilir. Adı üstünde yöntemlerden yatırımlarınız üzerine kazanmanız mümkün hale gelir.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Para Yatırma

Bir yanıt yazın

Başa dön