Betsat Üye Ol

Betsat Üye Ol

Betsat Üye Ol; Hoş geldin kampanyalarına sahip olan Betsat her birini üyelik üzerine paylaşmaktadır. Önceliğiniz hesap işlemlerini tamamlamak ve de ödemelere geçmek olmalıdır.

Betsat Giriş Adresi :  Betsat Giriş 

Betsat Üyelik Şartları Nelerdir?

Betsat üyelik işlemleri öncesinde kural ve şartları dikkate almalısınız. Çünkü bu şekilde oturum açmanız ve ödemeleriniz ile faaliyete geçmeniz mümkün olacaktır. Öncelikle:

  • Üyelik için 18 yaş sınırını dikkate alarak formu doldurmaya başlamalısınız.
  • Forma girilen bilgileri kontrol etmeli ve eksiksiz olarak paylaşmalısınız.

Betsat üye ol tercihiniz üzerine 3 aşamalı olan kayıt formu açılır. Her bir aşamada bilgilerinizi sıralamanız gerekir. Son olarak ise hepsine onay vermeniz ve tamamlamanız esas alınır.

Betsat Üyelik Bilgileri Nelerdir?

Hesap işlemleri için Betsat kayıt formunu açar ve boş olan alanlara bilgilerinizi sıralarsınız. Bunlar nelerdir soracak olursanız:

  • İlk adımda doğum tarihi, cinsiyet, isim / soyisim bilgilerini sıralamanız gerekiyor.
  • İkinci adımda ise ülke, adres, şehir ve posta kodu detaylarına değiniliyor.

Betsat üye ol tercihiniz üzerine açılacak kayıt formuna telefon numaranızı da girersiniz. Bu bilgiler üzerine üçüncü adıma geçenler:

  • Oturum açarken talep edilen kullanıcı ismini belirlemelidir.
  • Üye girişinde istenilen şifreyi de uyarılara bağlı olarak belirlemek gerekir.

Öncelikle şifrenin hem rakam hem de harf içermesi gerektiği belirtilir. Bunlara ek olarak büyük – küçük harflerden güçlü bir şifrenin belirlenmesi gerekir. Aynı şekilde kullanıcı ismine de uyarılar yapılır. Uyarıları dikkate alarak kolaylıkla belirler ve formu tamamlarsınız.

Betsat Üye Ol:  Betsat Giriş 

Betsat Hesap Aktivasyonu

Hesap işlemleri sırasında herhangi bir belgenin gönderilmesine gerek kalmıyor. Kimlik belgeleri olmadan hesap açabileceğiniz siteler arasında gösteriliyor. Hatta T.C. kimlik numarası da talep edilmiyor.

Betsat Üye Ol tercihiniz üzerine forma ulaşır ve bilgilerinizi sıralarsınız. Bu bilgiler arasından e-posta adresi de mevcut durumda. Aktivasyon için:

  • Mail adresi üzerinden gönderilen aktivasyon linklerine yönelmek gerekir.
  • Link tercihiniz ile hesabınızı açar ve ödemelere geçebilirsiniz.

Ödemeleriniz ile en başta hoş geldin fırsatlarından yararlanmanız mümkün olacaktır. Bunun için bonus, bedava dönüş ve de ekstra oran gibi çeşitli ayrıcalıklardan söz edilmektedir.

Betsat İlk Üyelik Promosyonları

Yeni üyeler hesapları içerisinden yapacakları ilk yatırımlara karşı hoş geldin fırsatlarından talepte bulunabilir. İlk ödeme neticesinde:

  • %35 oranına sahip olan hoş geldin bonusundan tercihinizi yapabilirsiniz.
  • %200 değeri ile hesaplanan bir diğer üyelik bonusundan da talepte bulunabilirsiniz.

%35 olarak duyurulan promosyon ilk yatırım işlemleriniz neticesinde hesaplanacaktır. Hatta buna ek olarak +150 bedava dönüş hakkından dahi yararlanmanız mümkün olacaktır. Yatırım işlemleri üzerine bonus ve dönüş hakkı tanımlanacaktır.

Son olarak ekstra oran çağrısında da bulunan sitelerden bir tanesidir. Şöyle ki yeni üyeler haftanın maçlarına özel ekstra oranlardan yararlanabiliyor. 10 ekstra oran kazanmak isteyenler tarafından ele alınıyor. Geriye ise yeni üyelerin istedikleri bonus veya oran eşliğinde faaliyete geçmeleri kalıyor.

Betsat Üye Ol :  Betsat Giriş 

Betsat Üye Ol

Bir yanıt yazın

Başa dön